ביחד ננצח!

לקנות סקודה

  • סקודה

מכירת רכבי סקודה‏

השוק האירופי לבניית הרכבים ממשיך להתפתח באופן דינאמי, למרות המתחרים האסייתיים. תהליך זה מבוטא הן בהרחבת יכולות הייצור וגם בחידוש הסדרות הרכב המתמיד. אחד היצרנים האירופיים הגדולים, שרכביהם הפכו במהלך השנים למעניינים יותר, הוא קבוצת הרכבים סקודה. מפעל צ'כי קטן, שייצר אופניים ואופנועים בתחילת המאה ה-20, הפך עד תחילת שנות ה-30 להיות המפעל הלאומי הגדול ביותר עם ספקים יצוא קבועים.

ייצור של סקודה מאז הפתיחה לא הופסק אף פעם, אפילו בתקופה הסוציאליסטית דגמים חדשים יצאו לשוק. אך התקופה המיוחדת לקבוצת הרכב החלה עם הכניסה של סקודה לחברה הגרמנית Volkswagen, שלא רק שמרה על הייצור הלאומי הצ'כי, אלא גם הרחיבה אותו.

בזמן האחרון, מעל 1 מיליון רכבים יוצרים במפעלים של סקודה בכל שנה. הדגמים העיקריים של סקודה הם סדאנים, האטצ'בקים, רכבי שטח ורכבי אסטייט, המיועדים לכבישי העיר. הרכבים מתוכננים עם תיבת הילוכים מכנית, אוטומטית או רובוטית. הדלק העיקרי של המותג הוא בנזין, אך ישנם דגמים מסוימים של רכבי שטח, לדוגמה, סקודה קודיאק המוצעים גם בגרסה דיזלית. החברה גם אינה מתעלמת מייצור הרכבים החשמליים. הסקודה החשמלי שהושק לפני כמה שנים, סקודה אניאק, מתמקד במכירות בשוק, כולל בישראל.

קל לקנות אחד הרכבים של סקודה באתר אוטובום. האתר מציע מגוון גדול של מודעות לרכבים במחירים שונים. בכל מודעה יש מידע על המפרט הטכני של הדגם, תמונות הרכב, כמה זמן הוא בשימוש ואת המרחק שנסע. אך אם תרצו לרכוש רכב חדש של סקודה מהנציג הרשמי, המידע גם מוצג באתר.