מכירת אייווייס‏ יד 2 בישראל

  • אייווייס

רכבים אייווייס‏ יד 2 מידיים פרטיים למכירה בישראל

אוטומובילי אייווייס הופיעו לאחרונה בשוק הישראלי, אך כבר הצליחו לזכות באמון הציבור. תוחלת החיים הארוכה של הסוללה, הדינמיקה המצוינת, הגמישות הנפלאה והמחיר ההוגן הופכים את אייווייס יד 2 לבחירה מושכת בין הרכבים המשומשים.

הסטארט-אפ הסיני הוקם על ידי מנהלים לשעבר של Volkswagen China, Audi China וחברות נוספות, לא רק בתחום האוטומובילים אלא גם בתחום ה-IT. אייווייס מייצרת מכוניות חכמות באנרגיה חדשה, עוסקת בטכנולוגיה של החלפה מהירה של סוללות ומתמקדת בשוק היצוא.

בישראל מיוצגות שתי מודלים חשמליים של אייווייס - הקרוסאובר הקומפקטי אייווייס U5 והקופה אייווייס U6. הם מסופקים לשוק הישראלי עם סוללות מיוחדות התומכות בביצועים אופטימליים בתנאי טמפרטורה קיצוניים.

כדי להראות את היתרונות של מכוניותיהם, אייווייס בחרה בצעדי שיווק בלתי רגילים: אייווייס U5 עברה מסלול של 15 אלף ק"מ מסין דרך מונגוליה, קזחסטן, סיביר וצפון אירופה עד לתערוכה הבינלאומית בפרנקפורט. ושום דבר לא קרה לו, שזה חשוב בפני עצמו.

אוטומובילי אייווייס יד 2 מרשימים בדינמיקה שלהם, בנוחות ובנוחות בשימוש היומיומי. הרכישה של רכב חשמלי יד 2 היא הבחירה המושלמת לאלה שרוצים לתרום לשמירה על הסביבה, ללא הוצאות גבוהות על רכב חדש.

הרכישה של אייווייס יד 2 בישראל נראית יותר כדאית בהשוואה לרכישת אוטומוביל חשמלי חדש. המחיר של הרכב המשומש, אפילו במצב טוב ועם קילומטראז' נמוך, הוא הרבה יותר זול מרכב חדש. בנוסף, רכב זה כבר עבר את ההתמודדות הראשונית על ידי הבעלים הקודמים, כלומר, כל "התקלות הילדות", אם היו, כבר תוקנו.

באתר אוטובום תמצאו הרבה מודעות למכירת אוטומובילים חשמליים יד 2. אל תאבדו זמן - היכנסו לאוטובום ובחרו את מה שאתם צריכים, כעת.