מכירת אם. ג'י. / MG‏ יד 2 בישראל

  • אם. ג'י. / MG

רכבים אם. ג'י. / MG‏ יד 2 מידיים פרטיים למכירה בישראל

רכבים של המותג הבריטי MG מוערכים גבוה בשוק הישראלי. פונקציונליים ואמינים, הם זכו לאהבת הרבה נהגים ישראליים בזכות המחיר הנגיש. קניית אם. ג'י. יד 2 היא אופציה מצוינת לאלה המחפשים את היחס האידיאלי "מחיר-איכות". מעבר לסטטוס המכובד, MG יש היסטוריה עשירה שהחלה כבר בשנת 1924.

MG Cars היא חברת הרכב האנגלית שעשתה לעצמה שם בקבריולטים הספורטיביים הדו-מושבים, המעניינים והלא רגילים לתקופתם. היום מותג המכוניות אם. ג'י. שייך לחברה הממשלתית הסינית SAIC Motor, הגדולה ביותר בסין לייצור ויצוא של מכוניות, כאשר רבע המכירות בסין היא למוצריה. הם מייצרים את הרכבים של אם. ג'י. במולדתם ההיסטורית - באנגליה.

קניית אם. ג'י. יד 2 היא החלטה שיכולה לחסוך לך כסף ולשפר את רמת הנוחות. התא הארגונומי, התא האחורי המרווח והמנועים האמינים הם רק כמה מהיתרונות הבולטים. בנוסף, כל אם. ג'י. משני יד 2 יש איכות גבוהה, והגישה לחלפים מבטיחה תיקון זול ופשוט. בזכות הבקרה המעולה, MG יד 2 מתאימים במיוחד לנסיעה בכבישים השונים של ישראל.

המותג הבריטי התוותר כיוצר רכבים אמינים וטכנולוגיים לכל טעם: מהאטץ'בק העירוני הקטן אם. ג'י. 3 לאסטייט הפרקטי אם. ג'י. 5, מהסדאן המשפחתי אם. ג'י. 350 לקרוסאובר הקטן והקידמי אם. ג'י. ZS. בנוסף, אל תשכחו את מודלי ההיבריד והחשמליים של אם. ג'י. שגם הם מיובאים לישראל.

בחרו באם. ג'י. יד 2 ותהנו מנסיעה נוחה בכבישי ישראל!