מכירת טויוטה‏ קורולה‏ יד 2 בישראל

  • טויוטה
  • קורולה

רכבים טויוטה‏ קורולה‏ יד 2 מידיים פרטיים למכירה בישראל

קומפקטי, איכותי, אמין, זמין - אם אתה מחפש רכב פרטי יד 2 בישראל שמתאים לקריטריונים האלה, אין טוב מטויוטה קורולה יד 2. קורולה היבריד - רב מכר עולמי מוכר.

טויוטה קורולה מיוצרת מאז 1966. לאורך כל קריירתה הכמעט 60 שנה, קורולה לא שינתה את שמה אף פעם, עברה 12 דורות והגיעה לספר שיאי גינס כמכונית הנמכרת ביותר בעולם. המכונית הייתה מצוידת בפרול קדמי, אחורי או מלא, הוצעה בשישה גרסאות של קופה: סדאן, קופה, יוניברסל, ליפטבק, 3 דלתות ו-5 דלתות האטצ'בק. אחת המבוקשות ביותר היא קורולה היברידית.

סוד הפופולריות של טויוטה קורולה יד 2 פשוט: לאיכות, אמינות ועמידות אגדית היוצרים הוסיפו עלות נמוכה של תפעול, ציוד מעולה ומראה אלגנטי - הנוסחה להצלחה עדיין רלוונטית גם בימינו. הדגמים המודרניים כוללים עיצוב מעניין, נוחות, שליטה מדויקת, פנים ראויים ואופציות פרימיום.

טויוטה קורולה יד 2 - בחירה מעשית. הרכב נשאר מחוץ לזמן בזכות אלגנטיות קלאסית ופשטות בתחזוקה. עמידות המנוע, אמינות התלייה וחיסכון בשימוש הופכים אותו לשותף אידיאלי בדרכים של ישראל. ואם את הרכב טיפחו על פי המלצות היצרן, יש לו כל הסיכויים לשרת את בעליו לאורך שנים.

היו בטוחים: טויוטה קורולה פרטית יד 2 - בחירה לטובת אמינות וזמינות.