גרסת האקסטרים לג'וליה ולסטלביו

גרסת האקסטרים לג'וליה ולסטלביו

Estrema היא גרסה חדשה שהתווספה לקו הדגמים של אלפא רומיאו. סביר להניח שהיא תתפוס מקום גבוה במשפחת אלפא רומיאו ותשמש בתור גרסת קוודרופוליו לצרכי היומיום. גרסת האקסטרים של הדגמים ג'וליה וסטלביו אינה למעשה "אקסטרימלית" כל-כך, ולבטח לא מגיעה לרמה של גרסת קוודרופוליו: המנוע שלה לא מגיע להספק של 510 כ''ס, אלא רק מוצע בהספק של 280 כ''ס או 210 כ''ס. מדובר על מנוע בנזין או מנוע טורבו דיזל בהתאם.

חשוב

אלפא רומיאו ג'וליה הוא רכב יוקרה קומפקטי מסגמנט D-קלאס מאת חברת Alfa Romeo האיטלקית. מיוצר משנת 1962. דגם הדור השני העכשווי הוצג לראשונה ביוני 2015, כשמלאו 105 שנה לחברה. החל משנת 2020 בשוק הישראלי ניתן היה לרכוש את גרסת הדור השני של סדאן לאחר מתיחת פנים.

Alfa Romeo Giulia Estrema.

החל משנת 2022 אלפא רומיאו תארגן מחדש את קווי הדגמים שלה. יישארו רק שתי רמות גימור: Super ו-Ti. לחובבי גרסאות בעלות מראה ספורטיבי יותר יוצעו חבילות Sprint ו-Veloce. גרסת Estrema תתפוס את מעמדה בפסגת הסולם ההייררכי ותשווק בכל השווקים.

ההבדל בין גרסאות האקסטרים לבין הגרסאות האחרות הוא בעיצוב המרכב ותא הנוסעים: רשת גריל ומראות הצד מעוטרות בחלקים מסיבי פחמן, על-גבי כנפי הרכב מותקנות לוחיות בצבע כהה והחשוב ביותר הם חישוקי גלגלים בצבע שחור. בגרסה בעלת מרכב סדאן הם בגודל 19 אינץ' ובגרסת קרוסאובר - 21 אינץ'. הקליפרים של הבלמים צבועים בגוון ''פחם''. תא הנוסעים מגומר בסיבי פחמן ועם קווי תפירה בחוט אדום. המושבים מרופדים באלקנטרה.

Alfa Romeo Stelvio Estrema.
חשוב

אלפא רומיאו סטלביו הוא קרוסאובר קומפקטי מסגמנת פרימיום מאת מותג Alfa Romeo האיטלקי. מיוצר משנת 2016. הקרוסאובר מגיע בגרסאות בעלות הנעה אחורית (לגרסה בעלת מנוע דיזל) וכן הנעה כפולה (לגרסאות בעלות מנוע דיזל או מנוע בנזין). החל משנת 2020 ניתן היה לרכוש בשוק הישראלי את גרסת הדור הראשון של קרוסאובר לאחר מתיחת הפנים.

גרסאות סטלביו אסטרמה וג'וליה אסטרמה מצוידות בשני סוגי מנוע לבחירה: מנוע טורבו בנזין בנפח 2 ליטר ועם הספק בסך 280 כ''ס (400 נ''מ) או מנוע דיזל בנפח 2.2 ליטר עם הספק בסך 210 כ''ס (470 נ''מ). כל הרכבים מצוידים בתיבת 8 הילוכים אוטומטית ובהנעה כפולה Q4. בנוסף לכך כברירת מחדל הגרסאות מגיעות עם בולמי זעזוע בשליטה אלקטרונית וכן בדיפרנציאל מכני עם נעילה עצמית.

מה משמעות אלפא רומיאו עבורך?

קבוצת FCA

ועוד עבור קבוצת FCA