האצ'בק טויוטה קורולה. דור 12 (2018)

האצ'בק טויוטה קורולה. דור 12. שנת דגם 2018.

טויוטה קורולה – מכונית קטגוריית "C" מאת יצרנית רכב היפנית Toyota. קורולה נמצאת בייצור מאז שנת 1966 ונכנסת לספר שיאי גינס כמכונית הנמכרת ביותר בעולם. נכון ל- 2020 בשוק הישראלי ניתן לרכוש את הדור ה-12 של טויוטה קורולה במרכבי סדאן, סטיישן והאצ'בק 5 דלתות – כולם מצוידים במערכת הנעה קדמית.

תכונות ייחודיות

להאצ'בק בעל 5 דלתות ו-5 מקומות טויוטה קורולה 2018/19 מימדים גדולים למדי ביחס לקטגוריה: 4370 מ"מ לאורך, 1790 לרוחב ונפח תא מטען של 313 ליטר. על מכונית זו ניתן ללא בעיות לבצע נסיעות יום-יומיות או נסיעות ארוכות עם המשפחה, תא הנוסעים יספק מקום עבור חמישה נוסעים ומספר מזוודות.

עיצוב ההאצ'בק החדש התבצע בסגנון המסורתי של טויוטה בשנים האחרונות. חרטום הרכב ארוך, אך נמוך, דבר שמשפיע באופן חיובי על האווירודינמיקה ותכונות חשובות אחרות. פנסי חזית אגרסיביים בעיצוב מקורי בעלי מימדים גדולים וגריל עצום במסגור כרום נראים עוצמתיים במיוחד.

גרסה היברידית

האצ'בק טויוטה קורולה 2019/2020 מיובאת לישראל עם חטיבת כוח היברידית בהספק 121 כ"ס. תיאור מפורט של עקרון פעולת המנוע ההיברידי, הפועל על בנזין ועל חשמל, תוכלו למצוא בכתבה על טויוטה C-HR שנת 2019. קורולה עם מנוע זה יכולה להשיג מהירות מרבית של 180 קמ"ש, ובממוצע צורכת 3,4 ליטר דלק ל- 100 ק"מ. מצוידת בתיבת הילוכים רציפה.

רמות גימור

בישראל, האצ'בק טויוטה קורולה 2020 זמין בשתי רמות גימור: Excite ו- Excite Sky. כמעט סט מלא של כריות אוויר (מלבד כריות חלון), מד לחץ בצמיגים, אימובילייזר, מצלמה אחורית, בקרת שיוט אדפטיבית, בורר מצבי נהיגה, מערכות בקרת נתיב וזיהוי תמרורים, חיישן עייפות הנהג, מערכת מניעת התנגשות וסיוע בזינוק בעלייה ובירידה במדרון – רק רשימה חלקית של האופציות המוצעות בשתי רמות הגימור.

רמת הנוחות בהאצ'בק קורולה החדש גם ראויה לשבח! מערכת מולטימדיה עם תמיכת Android Auto, Carplay, Bluetooth ואפשרות שליטה דרך סמארטפון, מחשב דרך, בקרת אקלים מפוצלת, הגה עור רב-תכליתי, חלונות מוכהים, כניסה ללא מפתח וקיפול מראות חשמלי – הכל בכדי לספק את מיטב הנוחות לנוסעים ולנהג. ההבדל היחיד של קורולה ברמת גימור Excite Sky – גג פנוראמי נפתח!

ידידותיים לסביבה

ועוד עבור ידידותיים לסביבה