הסדרה הסופית של אאודי TT RS

הסדרה הסופית של אאודי TT RS הוצגה בארה"ב. היתכן שבקרוב אנו הולכים להיפרד מהקופה העוצמתי? הרי רק לא מזמן, בשנת, 2019, הושקה הגרסה המעודכנת של הדור השלישי, אשר נמכרת בישראל עד עצם היום הזה. המכונית בעלת 4 דלתות והנעה כפולה משלבת את המסורות של חברת אאודי ובסיס טכני יוצא מן הכלל. מחפשי ריגושים יכלו רק לשמוח – הספק של 400 כ"ס, זמן תאוצה עד 100 קמ"ש של 3,7 שניות, מהירות מרבית מוגבלת ב- 250 קמ"ש. אבל הגיע הזמן לומר שלום. המהודה המיוחדת האחרונה תחת השם Heritage Edition זהה לגרסה הסטנדרטית בחלק הטכני ונבדלת בחמישה צבעי מרכב, בגילופי Quattro ובתא נוסעים משוכלל. המותג הגרמני יוציא לשוק 50 עותקים מסדרה זו. אז מהרו, אולי לא תספיקו.

Audi TT RS 2019. Coupe, 3 generation, restyling.
מעניין

אאודי TT RS – הגרסה העוצמתית והמהירה ביותר של דגם היוקרה הקומפקטי TT, פותחה על ידי חטיבת הספורט של המותג הגרמני «quattro GmbH», מיוצרת בשני סוגי מרכב: קופה ורודסטר עם גג מתקפל.

אאודי TT RS Heritage Edition נבדלת בגווני מרכב אגדיים, אשר פעם עיטרו את דגמי Ur-quattro שנת 1980 – המכונית הראשונה בעלת הנעה כפולה שסימנה את ההתחלה של תקופה חדשה. בסך הכל יהיו עשרה עותקים מכל אחד מהגוונים הבאים: Alpine White, Helios Blue, Stone Gray, Tizian Red ו- Malachite Green, מה שבאופן אוטומטי הופך את כל אחד מהם לנדיר במיוחד. יתר על כן, מכונית הספורט תזכה לפנסי LED אחוריים, לגילוף Quattro על החלון האחורי, ולג'נטים 20 אינץ' בעיצוב בלעדי. את האופי האגרסיבי מדגישים מערכת הפליטה הספורטיבית וספוילר בעל מנגנון חשמלי.

את חלל הפנים של הסדרה המיוחדת מהדרים שילובי צבעים ייחודיים, הגה עטוף אלקנטרה ושטיחים עם סמל RS. בחלק הטכני מכונית זו – חופפת לגרסה הבסיסית: מנוע 5 צילינדרים 5 ליטר בהספק 400 כ"ס ו- 480Nm של מומנט. את חטיבת הכוח משלימים תיבת 7 הילוכים רובוטית S tronic ומערכת הנעה כפולה quattro. מכונית כזו נמכרת גם בישראל. אולם ישנם הבדלים בדינמיקה: התאוצה של TT RS Heritage Edition ל- 100 קמ"ש תיקח 3,5 שניות, המהירות המרבית היא 280 קמ"ש. מכירת מהודרת הפרידה עבור השוק האמריקאי תחל בתחילת 2022.

אהבת/ה את אאודי TT RS?

מכוניות גרמניות

גיבור העיר

גיבור העיר

מרצדס בנץ Citan הוא מיניוואן קומפקטי עם תא מטען גדול, המתאים בצורה מושלמת לכל משימה בתוך עיר.

  • סקירות
ועוד עבור מכוניות גרמניות