טויוטה קורולה. כבר 50 מיליון רכבים!

באוגוסט 2021 טויוטה חגגה אירוע משמעותי – הדגם הטוב, האהוב והפופולרי ביותר שלהם, קורולה, נרכש בפעם ה- 50 מיליון. רק דמיינו – 50 מיליון אנשים ברחבי העולם היו או הינם בעלים של קורולה! לכבוד זאת היפנים השיקו גרסה חגיגית מיוחדת והעניקו לה את השם Corolla Style 50 Million Edition, בינתיים ביפן בלבד. לקורולה מספר רב של גרסאות, סוגי מרכב ונגזרות, ועכשיו מצטרפת אחת נוספת. טויוטה ספרה את כל הקורולות שירדו מפס הייצור מאז שנת 1966 בכל המדינות (150!) ויצא מספר גרנדיוזי – 50,000,000… הקורולה החדשה מוצאת לעצמה בעלים חדש בממוצע כל 28 שניות… ישראל גם תורמת לכך באופן אקטיבי. אצלנו בארץ רק בשנת 2021 נמכרו 9,022 קורולות. מדובר לא רק בדגם טויוטה הנמכר ביותר בארץ, אלא ברכב הנמכר ביותר בישראל באופן כללי!

רק בשנת 2021 בישראל נמכרו 9,022 קורולות. מדובר לא רק בדגם טויוטה הנמכר ביותר בארץ, אלא ברכב הנמכר ביותר בישראל באופן כללי!

בשנת 2021, תארו לעצמכם, כבר מוצע הדור ה- 12 של קורולה. מיוצרת היא בתור סדאן, האצ'בק או סטיישן. הגרסה המיוחד נבדלת בג'נטים שחורים 17 אינץ' ובצבעי מרכב חדשים (גוון כחול-אפור Slate Gray Metallic, חום Army Rock Metallic ואפור Precious Metal), עבור האצ'בקים 5 דלתות מוצע מרכב דו-גוני עם גג שחור. בתא הנוסעים – מושבים ספורטיביים ואלמנטים של צבע זהוב חגיגי (מסגור לוח המחוונים, פתחי האוורור ובגימור הדלתות). רכבי 50 Million Edition מצוידים בחטיבת כוח היברידית בלבד על בסיס מנוע 1,8 ליטר ומנוע חשמלי. וכנהוג ביפן, ניתן לקבל בתור אופציה הנעה כפולה עם מנוע חשמלי שני המסובב את הגלגלים האחוריים.

טויוטה קורולה החדשה מוצעת בישראל במרכב סדאן עם מנועי בנזין בהספק 125 ו- 132 כ"ס או עם חטיבת כוח היברידית, ובמרכבי האצ'בק וסטיישן היברידיים בלבד. המכוניות משמחות בהופעה מודרנית ובהתנהגות הכביש. ורמת החסכוניות שלהן – סיבה לקנאה מהמתחרים.

היית/ה לוקח/ת קורולה?

היברידים

ועוד עבור היברידים